OGŁOSZENIA

22-latek posiadał 100g amfetaminy oraz wagę- zwykła kontrola drogowa zakończyła się w areszcie

Policjanci gołdapskiej drogówki zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Jeden z nich przewoził wagę oraz blisko 100 gram amfetaminy. Wszyscy zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 5 marca 2023r. Wtedy to patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli drogowej osobowego opla. Kierującym okazał się 28-letni mieszkaniec powiatu oleckiego, który przewoził troje pasażerów.

Nerwowe i nienaturalne zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenie mundurowych. Podczas legitymowania jednego z pasażerów funkcjonariusze znaleźli wagę elektroniczną oraz torebkę z białym proszkiem. Następnie po wylegitymowaniu oraz przeszukaniu, pojazd, którym podróżowali, został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Trzej młodzi mężczyźni w wieku od 21 do 28 lat prosto z ulicy trafili do policyjnego aresztu do wyjaśnienia sprawy. Wstępna analiza wykazała, że 22-latek posiadał amfetaminę. Policjanci wydziału kryminalnego wszczęli w tej sprawie policyjne dochodzenie.

Dotychczas zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów 22-letniemu Jakubowi B. Dodatkowo decyzją prokuratora został zastosowany wobec niego dozór policyjny. Śledczy nie wykluczają jeszcze kolejnych zarzutów.

PK Serwis 2023
Ubezpieczenia
Sauna
Rol-Masz
Proniek
Rostek, Rawinis
Beauty Space
Eko-pal