13-latka zaszła w ciążę z 10-latkiem!

13-latka zaszła w ciążę z 10-latkiem! źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/photos/ci%C4%85%C5%BCy-matka-cia%C5%82a-kobieta-w-ci%C4%85%C5%BCy-1245703/

Dziewczynka jest w ósmym tygodniu ciąży.

13-letnia uczennica z Kraju Krasnojarskiego w Rosji zaszła w ciążę, a ojcem jest prawdopodobnie jej 10-letni przyjaciel. Dziewczynka jest obecnie uczennicą siódmej klasy, a jej chłopak czwartej

Daria i Iwan są teraz częstymi gośćmi rosyjskich mediów, w których opowiadają o swoim związku i o tym, że chcą wspólnie wychować dziecko. Gwiazda rosyjskiej telewizji Andriej Małachow również zaprosił dziewczynkę do swojego programu. Przekonywała tam, że znajomość z 10-letnim Iwanem to była miłość od pierwszego wejrzenia.

13-latka mieszka z mamą i dwoma braćmi w wieku 5 oraz 3 lat. Jej sytuacja rodzinna jest dość trudna, u jej mamy zdiagnozowano chorobę nowotworową.

Daria zdecydowała się urodzić dziecko. Matka dziewczynki cieszy się z decyzji córki i z faktu, że wykazuje ona ogromny instynkt macierzyński. Kobieta przyznała jednak, że wiadomość o ciąży córki była dla niej szokiem.

Rzekome ojcostwo 10-latka wzbudziło sporo kontrowersji. Lokalny lekarz przekonuje, że teoretycznie dzieci mogły osiągnąć wiek rozrodczy. Innego zdania jest jednak dr Jewgienij Grekow, który uważa, że przeczą temu badania. Według nich Iwan jest wciąż dzieckiem i nie może posiadać plemników. Pojawiają się więc spekulacje, że nastolatka współżyła w tym samym czasie także z innymi osobami. Dopiero przeprowadzenie badań DNA pozwoli na pełne określenie, kto faktycznie jest ojcem dziecka.

 

Źródło: https://wiadomosci.radiozet.pl/

Komentarze    Brak komentarzy