OGŁOSZENIA

100 dni do matury!

20220122_185604

Dziś uczniowie gołdapskiego liceum celebrują ważny i niepowtarzalny dzień ! Rzadko kiedy studniówka odbywa się równo 100 dni przed maturą, jednak jest to ewidentna granica, po której przekroczeniu żarty się kończą. Matura za rogiem, krok w dorosłe życie, ale tego dnia uczniowie mają prawo oddać się beztroskiej zabawie i choć na chwilę zapomnieć o książkach, algebrze, czy troskach związanych z nieuchronnie zbliżającym się dorosłym życiem.

W tegorocznej studniówce udział biorą 3 klasy, jest to łącznie 50 uczniów. Nie przewidziano żadnych występów. Za organizację balu maturalnego odpowiedzialnych jest siedem uczennic oraz wychowawcy, którzy włożyli dużo pracy i serca w zorganizowanie dzisiejszej nocy.

Na tegorocznej studniówce LO pojawiła się również piękna inicjatywa charytatywna. Przy wejściu do sali swoje miejsce znalazła puszka, do której każdy chętny mógł dołożyć swoją cegiełkę dla gołdapianina Juliana Szoki. Z informacji od organizatorów wiemy, że w trakcie studniówki odbędzie się mini-licytacja wejściówek do kina lub na spotkania z autorami w Domu Kultury.

Życzymy wszystkim maturzystom dobrej zabawy oraz samych wysokoprocentowych wyników na egzaminach !