OGŁOSZENIA

1 listopada okiem gołdapskich policjantów

1 listopada w związku z Dniem Wszystkich Świętych policjanci w całej Polsce przeprowadzali wiele kontroli głównie w okolicy cmentarzy jak i na drogach dojazdowych.

W tym szczególnym czasie zadania funkcjonariuszy miały głównie charakter pomocowy, dlatego też funkcjonariusze informowali, doradzali i objaśniali wszelkie niejasności związane z organizacją ruchu w rejonach cmentarzy.

Zapytaliśmy naszych miejscowych policjantów jak wyglądają wyniki przeprowadzonych kontroli i czy 1 listopada był bezpieczny, o to odpowiedź:

” Na drogach powiatu gołdapskiego było bezpiecznie i spokojnie. Nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego. Nie odnotowaliśmy interwencji związanej z nietrzeźwymi kierującymi. Policjanci przeprowadzili kontrole kilkunastu uczestników ruchu drogowego. W trakcie prowadzonej akcji pouczyli jednego pieszego za korzystanie z telefonu podczas przechodzenia przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Podstawowym celem działań było zapewnienie bezpieczeństwa w rejonie cmentarzy oraz dróg dojazdowych do nich i dbanie o płynność ruchu”.

 

Fotowoltaika
Rol-Masz
Ubezpieczenia
PK Serwis 2023