OGŁOSZENIA

Dotleń się ! Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej w Gołdapi !

Kochani !! Niedawno otworzył się gabinet z Tlenoterapią hiperbaryczną w naszym mieście!

Już dzisiaj możesz poznać moc skoncentrowanego dotlenienia..

Osoby odwiedzają ten gabinet z wielu powodów. Czasem w grę wchodzi ratowanie życia, czasem chęć poprawy wyników sportowych. Ciekawostką jest że, tlenoterapia hiperbaryczna uznana jest za legalny doping, dlatego korzysta z niego zarówno wielu profesjonalnych sportowców jak i amatorów !

Pamiętajcie tlenoterapia to pielęgnacja ciała i duszy, do której wykorzystuje się wyłącznie to, co jest obecne w naturze!

Komora hiperbaryczna, w której spędzicie czas, jest dwuosobowym specjalistycznym urządzeniem wyposażonym w technologię produkującą czysty tlen. Wykazuje on maksymalnie skuteczne właściwości dotyczące regeneracji.

Zapraszamy Was do nas, aby zaczerpnąć czystego tlenu w warunkach podwyższonego ciśnienia!

Zapytaj o szczegóły, umów wizytę i skorzystaj z dobroczynnego działania tlenu hiperbarycznego!

Gabinet Hiperbarycznej Terapii Tlenowej

Plac Zwycięstwa 1

19-500 Gołdap

Zbyszek: 506-997-996

     Basia: 502-260-711

Tlen. Najważniejszy pierwiastek na ziemi. Najważniejszy – bo niezbędny do życia. Jednak mimo tego, że jest dla ludzi tak istotny- niemal go nie zauważamy, a już na pewno nie doceniamy.

 

Powietrze składa się z ok. 21% tlenu, co w zupełności powinno wystarczyć do prawidłowego funkcjonowania.  Jednakże wielogodzinne przesiadywanie w dusznych biurach czy w domach, zwieńczone migreną, apatią, złym wyglądem to bolączka wielu osób. Nie wspominając już o tym, że złej jakości powietrze upośledza nasze drogi oddechowe i otwiera drogę infekcjom.

Z pomocą przychodzi komora hiperbaryczna powodująca aż ośmiokrotne zwiększenie tlenu w organizmie! 

Komora hiperbaryczna – czym właściwie jest? 

Zabieg przeprowadzany w komorze nazywany jest tlenoterapią hiperbaryczną. 

Tlenoterapia polega na zwiększeniu w specjalnej komorze hiperbarycznej ciśnienia co skutkuje lepsze natlenienie organizmu.

Badania naukowe udowadniają, że terapia tlenem hiperbarycznym doprowadza do wielu pozytywnych przemian fizycznych, biochemicznych i fizjologicznych.

Hiperbaryczna terapia tlenowa jest metodą terapeutyczną, która polega na dostarczeniu do organizmu czystego tlenu w środowisku zwiększonego ciśnienia. Przyjmuje się, iż dzięki temu do naszej krwi dostaje się go kilkakrotnie więcej, niż z normalnie wdychanego powietrza.

Ma to ogromne znaczenie dla kondycji naszego ciała – nawet tych jego części, które nie są ukrwione. Tlen w podwyższonym stężeniu pobudza komórki do wzrostu i odnowy, w tym między innymi szpiku kostnego, naskórka czy naczyń krwionośnych.

Działanie komory hiperbarycznej znalazło zastosowanie w dziesiątkach chorób i dolegliwości właśnie dzięki “mocy” tlenu i jego przenikania do komórek ciała.

Tlen w komorze hiperbarycznej przenika nie tylko do krwinek czerwonych pacjenta – jego stężenie zwiększa się też w układzie limfatycznym, płynie mózgowo-rdzeniowym oraz osoczu. Dzięki temu ciało w krótkim czasie i bez wysiłku odnosi korzyści, których nie można osiągnąć żadną inną terapią.

Dzięki terapii wzrasta produkcja fibroblastów, elastyny i kolagenu, a także komórek macierzystych. Badania wykazały, że seria zabiegów w komorze hiperbarycznej pozwala zwiększyć ilość komórek macierzystych w krwiobiegu aż ośmiokrotnie! To przyczynia się do odbudowy wszystkich tkanek w organizmie, hamując tym samym procesy starzenia w nich zachodzące.

Dzięki wysokiemu bezpieczeństwu tlenoterapii hiperbarycznej oraz jej wysokiej skuteczności, lista wskazań jest długa i stale rośnie.

Oto niektóre z korzyści zabiegów w komorze hiperbarycznej: 

 • nasycony tlenem organizm intensywniej regeneruje komórki,
 • oczyszcza z toksyn i metali ciężkich, 
 • poprawia nasze zdolności zapamiętywania i koncentracji 
 • leczy stres, przewlekłe zmęczenie, łagodzi stany depresyjne
 • zapobiega powstawaniu zmarszczek przyczyniając się do zmniejszenia tych istniejących,
 • leczy trądzik, łuszczycę, redukuje stany zapalne i wpływa na poprawę kondycji skóry,
 • pozwala na dłużej zachować młodość, dobre zdrowie, odporność,
 • odpręża ciało, leczy bezsenność,
 • działa przeciwzapalne,
 • poprawia przepływ krwi w uszkodzonych kończynach,
 • zmniejsza nasilenie objawów niewydolności serca,
 • pomaga w leczeniu ran chirurgicznych
 • stymuluje proces gojenia
 • podnosi wydolność fizyczną
 • zmniejsza bóle migrenowe,
 • przyśpiesza przemianę materii, pomaga w walce z nadwagą i otyłością,
 • wspomaga leczenie chorób układu nerwowego: udar mózgu, stwardnienie rozsiane,
 • choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, zespół otępienny, uraz mózgu,
 • zespół Aspergera i autyzm,
 • ADHD.

Z zabiegu w komorze hiperbarycznej może skorzystać każdy. Zabieg jest bezbolesny, polega jedynie na wdychaniu leczniczego tlenu – każdy kilkunastominutowy seans terapeutyczny w komorze hiperbarycznej przynosi uczucie rozluźnienia. 

Rol-Masz
PK Serwis 2023
Fotowoltaika
Ubezpieczenia